images/stories/logosait.jpg

 

ТВОРЧІ МАЙСТЕРНІ – ВІД РЕЗИДЕНТІВ 2-Ї МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ NVAIR

Митці з України, Німеччини та Словаччини проведуть ряд занять з різноманітних творчих практик – паперопластики, абстрактного живопису, експериментальної графіки та саундарту. Долучайтесь потворити разом та отримати незабутні враження від спілкування з митцями.

10 сепня у суботу  о16.30 разом з Євгенією Антоновою (Київ), створюємо абстрактний живопис за допомогою емалі, акрилу та силікону, насолоджуємось кольором та споглядаємо його рух.

11 серпня о 16.30 разом з Даніелем Дором (Мюнхен) експериментуємо зі звуками, які можна видобути та записати на задньому дворі, доганяючи курей та барабанячи на усяких предметах, а потім усе це зводимо у музичний техно трек.

17 серпня о16.30 з Ренатою Пінтеровою (Стурово) створюємо травневські особливі пейзажі у глині.

18 серпня о 16.30 з Семюєлем Велебни (Кошице) відтворюємо Травневе у паперопластиці.

Майстер-класи підходять для учасників віком від 6 до поки є бажання щось творити.

Вхід вільний

Більше інформації шукайте на сторінці https://www.facebook.com/events/1697910953674066/?active_tab=about

Про проект

Міжнародна програма мистецьких програм резиденцій для молодих митців – проект, що заснований на базі Мистецької резиденції ім.Назарія Войтовича (NVAIR), покликаний розвивати мережу міжнародного партнерства інституцій для розвитку можливостей для українських молодих митців отримувати досвід роботи у міжнародних проектах та формування позитивного іміджу українського мистецтва та України вцілому за кордоном. Здійснюється у партнерстві з KAIR (Koshice) та SCHAFHOF (Freizing, Munich).

Мистецька резиденція ім.Назарія Войтовича, котра була заснована Congress of Сultural Activists / Конгрес Активістів Культури ГО «Конгрес Активістів Культури» та ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні» у 2017 на честь наймолодшого Героя, у співпраці з міжнародними організаціями у 2019 започаткували обмінні програми для молодих митців завдяки підтримці Український культурний фонд програмі НОРД: Навчання, обміни, резиденції, дебюти - програма УКФ.

 

Контакти для ЗМІ:

Олександра Стопник, комунікаційний менеджер – +380673376864

Людмила Ничай, менеджер та куратор програми – +380953739231

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер