images/stories/logosait.jpg

 

Сергій Надал привітав та нагородив місцевих представників будівельної галузі

нагородження з нагоди Дня будівельникаНапередодні Дня будівельника, що традиційно відзначають в Україні у другу неділю серпня, очільник Тернополя Сергій Надал привітав найкращих працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів у місті.

Зокрема, за сумлінну працю, високий професіоналізм у роботі, вагомий внесок у розвиток будівництва міста Тернополя та з нагоди професійного свята, понад 30 представників галузі отримали Подяки міського голови та цінні подарунки.

«Завдяки Вашій роботі наші вулиці, проспекти та міста кожного дня оновлюються і стають все красивішими. Будівельна галузь сьогодні є однією з кращих у сфері соціально-економічного розвитку Тернополя і дуже приємним є те, що в Тернополі з’являються нові житлові комплекси, промислові об’єкти та об’єкти комерційної нерухомості, а це означає, що Тернопіль розвивається і люди хочуть тут жити та працювати, - наголошує Сергій Надал. – І за цей неоціненний вклад в розбудову Тернополя  я щиро дякую усім робітникам будівельної галузі та від щирого серця бажаю Вам здоров’я, достатку, сімейного благополуччя та миру».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер