images/stories/logosait.jpg

 

Понад 800 тисяч гривень виділила громада на охорону здоров’я

0

Про нестачу коштів на фінансування препаратів інсуліну, забезпечення медикаментами онкохворих, проведення гемодіалізу хворим на ниркову недостатність та потребу в удосконаленні медичного обладнання звернулися до керівництва Теребовлянської громади представники медичної сфери Теребовлянщини.
Річ у тім, що держава фінансує дані заходи не у повному обсязі (наприклад, щодо забезпечення інсуліном у держбюджеті передбачено коштів лише на покриття 55% від потреби).

Незважаючи на те, що дані видатки не є зобов’язанням місцевих бюджетів, Теребовлянська ОТГ  знайшла можливість долучитись коштами на допомогу своїм жителям. Зокрема за перше півріччя 2019-го року на лікування онкохворих із міського бюджету виділено близько 270 тис. грн., на придбання препаратів інсуліну -  250 тис. грн., медичного обладнання для лікарні – 150 тис. грн. тощо. 
Також Теребовлянська громада регулярно здійснює довезення хворих на ниркову недостатність до місць проведення процедури гемодіалізу. Це здійснює соціальне таксі Територіального центру надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради.

“Ідемо назустріч нашим медикам, бо розуміємо, що найважливіше в цьому житті – це здоров’я, – зазначає голова громади Сергій Поперечний, – і без нього нічого не варті навіть робочі місця та дороги».

https://terebotg.in.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер