images/stories/logosait.jpg

 

Супрун розповіла про причини зайвої ваги

Супрун розповіла про причини зайвої ваги
Фото: Prairie Path
Супрун пояснила, від чого люди поправляються

Збільшити цифру на важелях можуть нездорова харчова поведінка в сім'ї, недосипання, психологічні і гормональні порушення, а також незбалансований раціон.

Узята очолювати Міністерство охорони здоров'я України Уляна Супрун назвала причини зайвої ваги. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook у п'ятницю, 9 серпня.
Причинами накопичення жиру в тілі людини є:
- харчова поведінка в сім'ї, а саме традиція їсти вдома без обмежень, завжди мати солодке і звичка багаторазових перекусів;
- хронічна нестача сну, який в підсумку призводить до порушень гормональної системи і "нічної обжерливості";
- порушення гормонального здоров'я в поєднанні з генетичними схильностями людини;
- психічні розлади, до яких відносять депресію, низьку самооцінку тощо;
- незбалансованість раціону, тобто значна перевага жирних чи солодких продуктів.
Супрун також назвала повторювані помилки в плануванні харчування: наприклад, надмірне вживання кави, яка за калорійністю наближена до порції їжі, утім, містить тільки швидкі вуглеводи. Тяжкими вважаються й солодкі сніданки, які, зрештою, сприяють набиранню ваги. Часті перекуси, за словами Супрун, узагалі непотрібні дорослій особі, адже вони тільки пригнічуватимуть апетит, псуватимуть зуби і фігуру.
За словами в.о. міністра, найбільші витрати калорій в нашому тілі припадають на печінку, мозок і м'язи. Тому недостатність фізичної активності також вважається одним з найважливіших факторів, що спричинюють надмірну масу тіла в людини.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер