images/stories/logosait.jpg

 

Студентські канікули у «Зорепаді»

01

Студенти Чортківського державного медичного коледжу щоліта мають можливість оздоровитися і відпочити на базі навчального закладу -  у таборі «Зорепад», що розташований у мальовничому селі Більче-Золоте. І саме молодіжний табір дає їм чудову можливість знайти для себе багато цікавого і корисного, познайомитися з новими друзями,  активно і весело провести канікули.

Природа, в яку занурений «Зорепад», просто захоплює дух, і це не десь далеко, а зовсім поруч – за 50 кілометрів від Чорткова. Табір розташований на березі річки Серет, поблизу лісу, а це – чисте повітря, насичене ароматами літнього різнотрав’я, гірські вершини, вкриті лісом.

Під вмілим керівництвом директора коледжу Любомира Білика спортивно-оздоровча база «Зорепад» перетворилася у справжній райський куточок. Позитивні емоції, бадьорий настрій і незабутні враження чекали кожного, хто відпочивав цього року у таборі. Як і у попередні роки, відпочити на базі мали можливість три заїзди студентів. Всього у таборі оздоровилося 213 студентів, з них 6 студентів з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та 8 студентів, батьки яких учасники бойових дій.

Кожен день,  проведений у «Зорепаді», був насиченим і яскравим.

https://chdmc.org.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер