images/stories/logosait.jpg

 

ARTIST TALKS – ВІД РЕЗИДЕНТІВ 2-Ї МІЖНАРОДНОЇ ПРОГРАМИ NVAIR

Митці з України, Німеччини та Словаччини готують свої проекти у рамках програми та уже готові розказати, на які ідеї їх наштовхнула Тернопільщина та село Травневе.

У програмі зустрічі - представлення резидентів, розмови про важливі виклики сьогодення та різні погляди з чотирьох міст, з трьох країн на нашу реальність.

У розмові візьмуть участь:

Людмила Ничай - куратор проекту

Даніель Дор - митець, котрий працює з саундартом (Мюнхен, Німеччина)

Євгенія Антонова - мисткиня з Києва, працює з живописом та експериментує з інсталяціями.

Рената Пінтерова - мисткиня зі Стурово, Словаччина,практикує сучасні цифрові медіуми та поєднує їх з традиційним, займається перформенсом.

Самуель Велебни - митець з Кошице, Словаччина, працює у різних медіумах, дослідник та громадський діяч.

Запрошуємо до нашої компанії порозмовляти про сучасне мистецтво та про зв'язок природи, технологій та культури. Так ми проанонсуємо те, що ви зможете побачити у “БункерМуз” уже 29 серпня.

Більше інформації шукайте на сторінці https://www.facebook.com/events/1697910953674066/?active_tab=about

Про проект

Міжнародна програма мистецьких програм резиденцій для молодих митців – проект, що заснований на базі Мистецької резиденції ім.Назарія Войтовича (NVAIR), покликаний розвивати мережу міжнародного партнерства інституцій для розвитку можливостей для українських молодих митців отримувати досвід роботи у міжнародних проектах та формування позитивного іміджу українського мистецтва та України вцілому за кордоном. Здійснюється у партнерстві з KAIR (Koshice) та SCHAFHOF (Freizing, Munich).

Мистецька резиденція ім.Назарія Войтовича, котра була заснована Congress of Сultural Activists / Конгрес Активістів Культури ГО «Конгрес Активістів Культури» та ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні» у 2017 на честь наймолодшого Героя, у співпраці з міжнародними організаціями у 2019 започаткували обмінні програми для молодих митців завдяки підтримці Український культурний фонд програмі НОРД: Навчання, обміни, резиденції, дебюти - програма УКФ.

Контакти для ЗМІ:

Олександра Стопник, комунікаційний менеджер – +380673376864

Людмила Ничай, менеджер та куратор програми – +380953739231

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер