images/stories/logosait.jpg

 

Команди правоохоронних органів Тернопільщини змагалися у волейбольному турнірі.

Фінальні змагання чемпіонату Тернопільської обласної організації ФСТ  «Динамо» України з волейболу за програмою «Динаміада-2019» відбулися 21 серпня у обласному центрі. У турнірі, приуроченому до Дня Незалежності України, взяли участь сім  команд правоохоронних органів та інших спеціальних служб області.
Після відбірних ігор до фінальної частини змагань вийшли команди управлінь Нацполіції, поліції охорони, надзвичайних ситуацій та державної фіскальної служби в області. Абсолютну перемогу у турнірі здобула команда поліції охорони, яка у фіналі зустрілася з працівниками державної служби надзвичайних ситуацій в Тернопільській області.
За третє місце змагалися працівники поліції краю та податківці. У запеклій боротьбі бронза дісталася працівникам Головного управління ДФС у Тернопільській області. Визначили судді і кращого волейбольного гравця. Таке почесне звання отримав гравець команди рятувальників Дмитро Келембет.
Очільник Нацполіції краю подякував усім спортсменам за участь у спортивному дійстві та бойовий командний дух.
- Впевнений, усі команди отримали задоволення від гри, - зазначив керівник. - Нам є над чим працювати і  призові місця будуть мінятися в майбутньому, адже усі учасники турніру мають потужний спортивний потенціал.
Переможців та учасників чемпіонату нагороджено кубками та грамотами.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер