images/stories/logosait.jpg

 

Дитячі саморобки своїми руками з підручних матеріалів

Довгими вечорами можна цікаво провести дозвілля разом усією сім'єю, якщо зайнятися виготовленням виробів. Діти дуже легко захоплюються будь-яким творчим процесом, адже їм подобається різати, розфарбовувати або склеювати різні деталі. Цікаві вироби можуть вийти з підручних матеріалів, які найчастіше викидаються в сміття. Це можуть бути химерної форми пляшечки, картонні лоточки з під яєць або жерстяні банки з під напоїв. Пропонуємо кілька ідей легких виробів в дитячий сад.

Об'ємна картина з яєчних лоточків

З картонних лоточків можна зробити яскраві квіти, при цьому виконати таку саморобку з легкістю зроблять навіть діти.

Матеріали:

- Підрамник з натягнутим на нього полотном (25 х 33 см);

- Глітер (блискітки різних забарвлень);

- Картонні лоточки з під яєць;

- Набір фарб;

- Тоненькі йоржики зеленого кольору;

- Стрічка;

- Кілька різнокольорових гудзиків;

- Ножиці;

- набір пензлів;

- Клей для рукоділля.

Для початку потрібно підготувати основу для майбутньої картини: профарбувати полотно фоновою фарбою і залишити просихати.

Тим часом, картонні лоточки акуратно ріжемо ножицями на окремі осередки, намагаючись кожному надати бутона з вираженими чотирма пелюстками. У невикористаних осередках можна розводити різні кольори фарб для фарбування одержаних бутонів. Картонні квіточки потрібно покрити фарбою в кілька шарів. Після кожного шару просушити. Додатково можна прикрасити квіти блискітками.

Дитячі саморобки своїми руками з підручних матеріалів


Далі, черга тоненьких йоржиків. Їх доведеться підрізати, скласти, надавши вид стебел, перев'язати стрічкою і приклеїти до основи в рамі.

У центр висохлих квітів потрібно приклеїти по ґудзику. Вони можуть бути різними за розміром і кольором. Готові квіточки приклеюються до полотна, при цьому важливо природно розташувати їх над «стеблами».

Дитячі саморобки своїми руками з підручних матеріалівКартина повинна добре просохнути, а потім її вже можна вішати на стіну або принести в дитячий сад.

Дитячі саморобки своїми руками з підручних матеріалів


Саморобка намисто з металевих кілець

Бляшаним баночках з під напоїв, які зазвичай безжально летять в сміття, можна знайти вельми цікаве застосування. По-перше, діти люблять пити соки з таких баночок, а їх знадобиться кілька. По-друге, намиста люблять всі дівчатка, тим більше, зроблені своїми руками.

Матеріали:

- Алюмінієві кільця від баночок;

- Набір акрилових фарб;

- Декоративні стрази;

- Безбарвний лак для нігтів;

- Шнур або ланцюжок;

- Баночка клею.

Спочатку потрібно акуратно відчепити кільця і відрізати ножицями «язички», щоб не поранитися.

Кільця в кілька шарів потрібно фарбувати акриловою фарбою, надіти їх на стрижень і просушити.

Коли фарба висохне, покрити кільця безбарвним лаком для нігтів. Таким чином, надається блиск виробам і закріплюється фарба.

Дитячі саморобки своїми руками з підручних матеріалів


Наступний етап - прикраса кільця стразами, які приклеюються до нижньої частини.

Всю цю красу слід надіти на ланцюжок або декоративний шнур.

Дитячі саморобки своїми руками з підручних матеріалів


На будь-якому етапі можна задіяти дитину, в залежності від того, наскільки вона володіє інструментами. Важливо розуміти, що діти дуже люблять щось майструвати і грати з тими предметами, що вони зробили своїми руками. Тепер ви знаєте, чим зайняти дитину на канікулах або які вироби можна принести в дитячий сад.
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер