images/stories/logosait.jpg

 

Літня сеньйоріада: 5 медалей у теребовлянців

0

Команда із Теребовлянської громади в складі 14 учасників «Університету третього віку» відділення денного перебування Територіального центру надання соціальних послуг Теребовлянської міської ради взяла участь в ІІІ Міжнародному фестивалі літньої сеньйоріади, який відбувся у м.Луцьк.

З кожним роком фестиваль набирає обертів: коли його проводили вперше, то було лише 100 учасників, минулоріч – понад 300. Цьогоріч у сеньйоріаді взяли участь 33 команди з України, Польщі, Словаччини та Туреччини. Загалом – понад 400 учасників події.

Це масштабний комплексний спортивно-мистецький фестиваль для людей поважного віку (50+). Завдяки підтримці Теребовлянської міської ради в сеньйоріаді цьогоріч змогла взяти участь і команда із Теребовлянської ОТГ.

На вибір учасників було запропоновано 16 видів спортивних змагань: біг, стрільба, велогонки, шахи, теніс, байдарки та ін. Загалом в командному заліку перемогла команда із міста мільйонника – Дніпра, але теребовлянська відзначилась тим, що спільними зусиллями потрапила у першу десятку. Якщо ж говорити про особисті перемоги, то медалі до Теребовлянської громади привезли: Іван Хабінець – 1 місце в змаганнях з шахів; Богдан Кривокульський – 1 місце у дартсі та 3-тє – у штовханні ядра;
Орест Горинь – 2 місце у настільному тенісі; Тарас Турчин – 3-тє місце у шашках.

Учасники фестивалю довели, що вік – не перешкода у здобутті нових досягнень, в особистому розвитку та отриманні незабутніх вражень від життя!

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер