images/stories/logosait.jpg

 

Як забезпечити врахування інтересів молоді?

У сесійному залі Шумської міської ради проведено публічні консультації щодо залучення молоді до життя громади та створення умов для їх розвитку та дозвілля.

Захід організований громадською організацією «Центр UA», метою якої є допомогти органам місцевого самоврядування запровадити практику залучення представників зацікавлених сторін до пошуку способів вирішення місцевих проблем у форматі публічних консультацій. Модератор заходу «Як забезпечити врахування інтересів молоді Шумської ОТГ?» – Юлія Ковальчук.

Запрошеними учасниками стали представники міської ради, ГО «ІнСорс», Пласту та учнівська молодь. Міський голова Володимир Плетюк звернув увагу, що молодь Шумщини значно активізувалася та залучена до життя громади, ініціативи з їх сторони є важливими та вартими реалізації. Основний акцент у заході спрямований на пошук спільних ідей та можливі майбутні шляхи комунікації з молоддю (соцмережі, письмові запити тощо).

У ході зустрічі обговорювалося питання щодо потреби у створенні на території громади молодіжного центру як платформи для регулярних неформальних зустрічей молоді.

https://shumska-gromada.gov.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер