images/stories/logosait.jpg

 

Учасники ООС з Чорткова відпочивали у Карпатах

0

У рамках реалізації міської програми “Соціальна підтримка сімей, дітей та молоді на 2018-2020 роки” за ініціативи Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Чортківської міської ради був організований оздоровчий відпочинок для сімей військових, який проходив у реколекційному  відпочинковому домі Монастиря сестер мироносиць в м. Яремче.

Працівники Центру соціальних служб завчасно розробили план екскурсій та розваг. Всього оздоровились 34 чоловік, з них 17 дітей. На проїзд для сімей учасників бойових дій в зоні АТО, ООС з міського бюджету виділено кошти в сумі 10 тис.грн.

Упродовж трьох днів сім’ї побували в Буковелі, їздили на полонину  “Перці”, відвідали сувенірний ринок в м. Яремче та Вольєрне господарство національного природного парку, піднялись на водоспад Гук, насолодились гірською природою.

На полонині “Перці”(с. Яблуниця) сім’ї мали чудову можливість ознайомитись з цікавими роботами народних умільців, послухати трембіту, спів троїстих музик.

Завершився екскурсійно-відпочинковий тур  традиційними теплими посиденьками, розпалюванням ватри, коли учасники групи мали змогу ближче познайомитись, поспівати українських та стрілецьких пісень.

https://www.chortkivmr.gov.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер