images/stories/logosait.jpg

 

Як знайти роботу мрії

Будь-яка людина хоче, щоб робота не тільки годувала, але і була заняттям до душі. Саме на роботі ми проводимо більшість свого часу. Давайте будемо робити це з задоволенням.

Як же знайти роботу мрії? Адже мрії у всіх різні … Для когось важливі виключно цифри в зарплаті, для когось – певна посада, для когось – можливість самому планувати робочий час. Необхідно визначитися для себе з критеріями вибору роботи і зрозуміти що будемо шукати.

– Якщо пошук роботи буде в певній галузі, то ми вивчаємо вакансії в інтернеті і відправляємо резюме. Важливо, щоб резюме було складено грамотно, без орфографічних помилок. Також подбайте про фотографії, ви повинні виглядати на ній презентабельно. Приклади звичайно можна подивитися на сайтах, але писати необхідно про свої досягнення і якості, які, як вам здається, підійдуть до вашої нової посади. Можна відправити резюме безпосередньо в компанію, навіть якщо ви не бачите відкритих вакансій. Нерідко найважливіші посади залишають для внутрішнього користування. Резюме відкладуть, маючи на увазі що воно буде розглядатися на вакантне місце.

– Будьте собою, подумайте на дозвіллі, що в вас є такого, що дозволить отримати цю посаду.

– Не опускайте руки. Навіть якщо ви кілька разів зіткнулися з відмовою, просто думайте про це як про ваш досвід. Рано чи пізно вам пощастить.

– Якщо йдете на співбесіду в певну компанію, наведіть довідки про неї. Інформованість буде приємним бонусом для роботодавця.

– Не бійтеся відповідати на питання, адже вони допоможуть дізнатися про вас більше. Не варто видавати себе за того, ким ви не є. Всі ми схильні перебільшувати свої успіхи, однак це не зіграє вам на користь.

– Думайте нестандартно. Якщо не виходить знайти роботу по цікавій для вас посади, спробуйте себе в тих сферах, де можна відточити свої навички.

– Корисним інструментом в пошуку роботи стане портал Jooble, де зосереджені вакансії всіх провідних компаній і порталів з працевлаштування в Україні та за кордоном. Швидко і зручно, а головне – безкоштовно можна легко знайти роботу вашої мрії.

– Будьте закохані у свою роботу. Адже якщо займатися тим, що вам цікаво, тим, що виходить до вас неодмінно завітає успіх. Всі труднощі йдуть на другий план. Подумайте, що було б приємно, окрім грошей. Важливо знайти себе.

– Майте сміливість йти до своєї мрії, вибрати роботу до душі і вам не доведеться працювати жодного дня в житті.

Актуальні вакансії Тернополя

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер