images/stories/logosait.jpg

 

Бібліотека запрошує на презентацію книги «Воля Ізабелли»

0

9 жовтня 2019 року о 16.00 в Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація книжки «Воля Ізабелли» Ганни Гороженко, відомої журналістки – міжнародниці.

Роман про українську княгиню, дія якого розгортається на Тернопільщині у 18 столітті. У своїй книзі авторка повторює шлях власної героїні – княгині Ізабелли, в якій головні герої – цілком реальні люди: князі Любомирські та Чарторийські, король Август Понятовський, Джакомо Казанова, Олександр Суворов та інші. Але не лише персонажі справжні, а й події, на тлі яких розгортається сюжет – пригодницький детектив, також цілком реальні.

Журналістка із однодумцями раніше відзняли відеоролики про замки і палаци, в яких опиняється її героїня. Відео поширене в соцмережі, аби привернути увагу до спадщини.

Ганна Гороженко –  авторка дитячих книг «Кай, Грей та лісова фея» та «Кай,  Грей та рожевий єдиноріг». Фундаторка благодійного проекту «Сторінка три», учасники якого проводять інклюзивні майстер – класи  та екскурсії для дітей з інвалідністю. А ще вона ведуча історичної програми «Горизонти історії» і журналіст – міжнародник з 20 – ти річним стажем. Ганна Гороженко 5 років пропрацювала власним кореспондентом одного з телеканалів у Великій Британії (Лондон).

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер