images/stories/logosait.jpg

 

Депутати Чортківської міської ради підтримали звернення Тернопільської обласної ради до керівництва країни щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення

0Відбулася чергова 70-та сесія Чортківської міської ради, яку провів міський голова Володимир Шматько. Засідання відвідав народний депутат України Володимир Гевко та депутат обласної ради Любомир Білик.
Депутати міської ради ухвалили рішення про звернення до Президента України Володимира Зеленського та парламенту у зв’язку з недопущенням імплементації, так званої, формули Штайнмаєра. На переконання депутатського корпусу, наміри щодо реалізації вищезгаданого документа є неприкритою здачею національних інтересів і початку капітуляції в російсько-українській війні.
Також депутати Чортківської міської ради підтримали звернення Тернопільської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо продовження до 2025 року мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер