images/stories/logosait.jpg

 

Трамп хоче зачитати розмову із Зеленським по ТБ у форматі "бесіди біля каміну"

Президент США Дональд Трамп наполягає, що у розмові з українським президентом Володимиром Зеленським не чинив жодного тиску і готовий зачитати стенограму в прямому ефірі, але не буде співпрацювати з демократами в рамках процедури імпічменту.

Джерело: інтерв’ю Трампа Washington Examiner

Пряма мова: "Це через телефонний дзвінок, який є хорошим дзвінком. У якийсь момент я збираюся сісти, можливо, у якості бесіди біля каміну, на телебаченні в прямому ефірі, і я прочитаю стенограму дзвінка, тому що люди повинні її почути. Коли ви читаєте її, видно що це прямий дзвінок".

31 жовтня Палата представників США ухвалила пакет основних правил в рамках процедури імпічменту президента Дональда Трампа.

Відповідаючи на питання чи буде він співпрацювати в рамках процедури, Трамп відповів: "Ви створюєте жахливий прецедент для інших президентів".

Пряма мова: "Усі знають, що я нічого поганого не зробив… Білл Клінтон зробив щось не так, Річард Ніксон робив справи не так. Я не буду згадувати Ендрю Джонсона, тому що це було трохи до мого часу… Але вони робили щось не так. Я нічого поганого не зробив".

Трамп повторив, що перегляд допомоги країні, відомій своєю корупцією, є  відповідальним кроком.

"Ми надаємо їм гроші, ми надаємо їм зброю. Ми зобов'язані звертати увагу на корупцію".

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер