images/stories/logosait.jpg

 

В інклюзивно-ресурсному центрі «Дорога в життя» завершився капітальний ремонт

0

Діти з обмеженими можливостями ізольовані від навколишнього світу, коло їх спілкування обмежується батьками, лікарями та вихователями. Створення інклюзивно-ресурсних центрів дозволяє їм відчувати себе  повноправною частиною суспільства. У Чорткові діє два таких заклади, один із них – комунальний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Дорога в життя» перебуває на балансі міської ради.

Інклюзивно-ресурсні центри повинні повністю відповідати встановленим нормам, щоб задовольнити потреби вихованців. Саме тому цього року з міського бюджету було виділено 376 359 грн для проведення капітального ремонту закладу.

Для діток обладнали комфортні кімнати для навчання та відпочинку, вбиральню, кухню, ванну. У закладі замінили шість дверей та три старі батареї, провели очистку системи опалення, пофарбували стіни, встановили нову сантехніку.

«Під час проведення ремонтних робіт ми змогли повністю перепланувати кухню та вбиральню, розширити їх. Відтепер вихованці, які пересуваються на інвалідних візках, можуть легко користуватися ванною кімнатою,  адже там з’явилося набагато більше місця. У всіх кімнатах забрали пороги, які були перешкодами для вільного пересування діток», – зазначила директор закладу Ірина Григораш.

https://www.chortkivmr.gov.ua

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер