images/stories/logosait.jpg

 

Нещодавно виповнився рік з того часу, як у Великогаївській сільській раді ОТГ запрацював Центр надання адміністративних послуг

01

За один рік роботи перелік адміністративних послуг зріс із 130 до 172. Окрім того, ЦНАП співпрацює з спеціалістами Пенсійного фонду, Управлінням соціального захисту, Центру зайнятості, які згідно графіків приїжджають до Великогаївської ОТГ. З кінця травня 2019 року в центрі розпочато надання паспортних послуг, а саме: виготовлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з біометричними даними. Станом на сьогодні паспорта отримали понад 1000 громадян. Особливим попитом користуються послуги державного реєстратора, яка розпочала роботу в ЦНАП з січня поточного року, і вже зареєстровала 1829 прав майна та 80 бізнесу. Нещодавно також було відкрито консультативний пункт для бізнесу, в якому можна отримати консультацію щодо створення, ведення та розвитку підприємницької діяльності.
В ЦНАП створено всі комфортні умови для отримання адміністративних послуг, встановлено електронна система керування чергою, спеціалізоване програмне забезпечення, Wi-Fi мережа Інтернет, встановлено платіжний термінал для оплати тих чи інших послуг.
Надання якісних адміністративних послуг мешканцям є одним з пріоритетних завдань керівництва Великогаївської сільської ради, яка завдяки реформі децентралізації отримала не тільки нові можливості, але і більшу відповідальність за майбутнє громади.
У день святкування своєї першої річниці роботи, центр надання адміністративних послуг живе звичним життям. Так само як і кожен день відвідувачі мають можливість отримати якісні послуги… хіба що у більш святковій атмосфері. Сьогодні працівники ЦНАПу у піднесеному настрої зустрічають відвідувачів, а також щиро вірять, що діти – це майбутнє щасливої та незалежної України, а тому запросили на екскурсію учнів 2-го класу НВК ЗОШ I-IIIст. ДНЗ с.Великі Гаї, класні керівники Наталія Городиська та Юлія Дерев’яна, для ознайомлення з роботою ЦНАП.
Школярі привітали працівників ЦНАПу з Днем народження красивими листівками та малюнками, а натомість отримали безліч позитивних емоцій, адже мали змогу ознайомитися із роботою ЦНАПу із середини: перевірити на собі роботу електронної черги, пройтися кабінетами спеціалістів, взяти участь у імпровізованій видачі паспортів, а на завершення екскурсії, одержали подарунки.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер