images/stories/logosait.jpg

 

Майстер-клас «Вчимося читати «між рядків» відбувся напередодні Дня української писемності та мови

0Напередодні Дня української писемності та мови на слухачів секції історії України очікувала цікава зустріч з тернопільським графологом Дмитром Штокалюком. Він поділився порадами, як читати людину за її почерком.
Графологія – це цікава і корисна царина психології, яка допомагає глибше пізнати себе та свої можливості; дізнатися більше про людину, а саме, ті риси характеру, які він прагне приховати; визначити психологічну сумісність чи несумісність людей; при потребі, навчитись підбирати потрібних друзів, визначати професійні нахили. Всі ці прикладні аспекти застосування графології Дмитро Штокалюк розкрив у новій книзі «Рукопис розкаже про людину багато», якою радимо зацікавитись.
Фахівець продемонстрував зразки та аналіз почерків і підписів відомих людей; довів, що манера письма завжди проявляє в людині основні характерні риси її натури. А тому за почерком можна судити про властивості людини, її темперамент, настрій і навіть життєві погляди. Саме такі дослідження зацікавили слухачів секції.
Багато чого розповісти про людину може і її підпис. Простий підпис, позбавлений будь-якої пишності, вказує на рішучу та впевнену у своїх здібностях особистість.
Найцікавішим моментом зустрічі став аналіз конспектів слухачів секції історії України. Учні із захопленням слухали про риси свого характеру.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер