images/stories/logosait.jpg

 

Переможцем міського етапу спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя» стала команда Тернопільської школи № 10

У Тернополі відбулися фінальні змагання міського етапу Всеукраїнського турніру «Олімпійське лелеченя». Пройшов захід у спортивному залі ТЗОШ №26 імені Д. Заплітного. Участь у турнірі взяли 104 учні 5-8-х класів з восьми шкіл Тернополя – переможців зонального етапу. Свої команди представили ТНВК ШПЛ №2, ТСШ №7, ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука», ТСШ №3, ТЗОШ №20, ТЗОШ №10, ТЗОШ №24, ТЗОШ №4. Учасники змагалися в чотирьох легкоатлетичних естафетах та олімпійській вікторині, а також мали можливість виконати розважальні завдання на кмітливість.

Як розповіла директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Галина Федорович, перше місце посіла команда ЗОШ №10, друге - у команди сьомої школи, а на третьому місці учні ТСШ№3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Переможці міського етапу «Олімпійського лелеченя», команди сьомої і десятої шкіл – змагатимуться в обласному етапі, - повідомив заступник голови Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Віталій Ігнатенко. Такі змагання пройдуть у Тернополі в квітні-травні 2020 року.

Додамо, що Всеукраїнський турнір «Олімпійське лелеченя» проводять в Україні з 2009 року. Ініціатором заходу є Національний олімпійський комітет України. Змагання відбуваються в чотири етапи: загальношкільний, районний, обласний та Всеукраїнський. Минулого року участь у цих цікавих і захоплюючих випробуваннях взяли більше двох тисяч дітей з Тернопільщини.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер