images/stories/logosait.jpg

 

Команда «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» – РК "Терен" представила Тернопільщину на чемпіонат України з регбіліг серед юнаків 2008-2009 р.н.

01

23

Українська Федерація  Регбіліг  до 13-ої річниці розвитку Регбіліг (Регбі-13) в Україні  провела в Києві на спортивних майданчиках  МАУП (Міжнародної Академії Управління Персоналом)  чемпіонат України з регбіліг  серед юнаків 2008-2009 р.н.

В чемпіонаті брали участь дев'ять команд з семи міст України: Києва, Житомира, Рівного, Хмельницького, Тернополя ,  Івано-Франківська  та Покровська (Донецька область).
Відкрили змагання голова ДЮК УФРЛ  головний суддя змагань Ігор Юркін та президент Української Федерації Регбіліг Артур Мартиросян, які привітали команди з дебютом в офіційних всеукраїнських змаганнях з регбіліг наймолодшої вікової категорії.

Змагання проводився одночасно на трьох спортивних майданчиках за коловою системою в трьох групах по три команди, після чого за зайнятими місцями команди розподілялися також на три групи: Cup, Shield і Bowl, де знов грали за коловою схемою розіграшу.

Тернопільщину представляла об’єднана команда «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» – РК "Терен".

Результати чемпіонату України з регбіліг серед юнаків 2008-2009 р.н.:
1. ДЮСШ №1-"Буревісник", м. Хмельницький
2. ДЮСШ №4, м. Рівне
3. РК "Київські соколи", м. Київ
4. Збірна Донецької області РК "Твердий знак", м. Покровськ
5. ДЮСШ №2 -"Станиславів", м. Івано-Франківськ
6. «ТОДЮСШ з літніх видів спорту» – РК "Терен", м. Тернопіль
7. ДЮСШ "Авіатор" - "Антарес", м. Київ
8. ДЮСШ "Авіатор" - "Рембаза", м Київ
9. РК "Житомирські соколи", м. Житомир.
На нагороджені  Ігор Юркін подякував всім командам за участь в змаганнях та захопливу  гру.   Артур  Мартиросян нагородив  капітанів  всіх команд-учасниць комплектами термоодягу для регбі. В нашій команді нагороду одержав  Ростислав Полуліх.  Таким чином, з призами залишилися абсолютно всі команди. На мажорній ноті закінчено сезон 2019.

Готував команду до змагань тренер-викладач Володимир Крутовський.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер