images/stories/logosait.jpg

 

Педагоги навчально-реабілітаційного центру підвищували фаховий рівень

0

Протягом тижня педагоги Теребовлянського навчально-реабілітаційного центру підвищували свій фаховий рівень за освітньо-професійною програмою «Технології корекційно-розвивальної роботи та навчання дитини із сенсорними порушеннями». Проводили навчання наукові співробітники Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка Національної академії педагогічних наук України. Педагогічні працівники центру заслухали лекції з проблем освіти дітей різних нозологій: зі зниженим слухом, з порушеннями розумового розвитку, аутичного спектру, тяжкими порушеннями мовлення.

Розпочали роботу з модуля «Актуальні підходи до навчання та розвитку дітей з порушеннями слуху в умовах модернізації освіти», в рамках якого старші наукові співробітники відділу освіти дітей з порушеннями слуху Світлана Литовченко та Валентина Жук  поділились досвідом роботи з даного питання та провели цікаві тренінгові заняття. Проблеми соціалізації та індивідуалізаціі дітей з особливими освітніми потребами, сутнісні характеристики процесу їхнього соціального розвитку, способи організаціі та компоненти корекційно-освітнього середовища висвітлила кандидат педагогічних наук,старший науковий співробітник відділу освіти дітей з порушеннями інтелектуального розвитку Ірина Гладченко. У рамках модуля «Навчально-методичне та дидактичне забезпечення змісту психомовленнєвого розвитку дітей різних вікових груп із тяжкими порушеннями мовлення» лекції читала старший науковий співробітник відділу логопедії Юлія Рібцун.

А педагоги Центру влаштували для гостей зі столиці екскурсійну мандрівку визначними стежками Теребовлі та Марійським духовним центром.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер