images/stories/logosait.jpg

 

Педагоги обговорювали методичні аспекти викладання курсу «Основи здоров’я»

0

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся обласний семінар-практикум для методистів із основ здоров’я районних (міських) методичних кабінетів, ОТГ на тему: «Методичні аспекти реалізації понятійної та діяльнісної складових курсу «Основи здоров’я» (з досвіду роботи методичних установ та педагогічних колективів закладів освіти міста Кременець)».

Про формування мотивації на здоровий спосіб життя школярів в умовах інноваційного освітнього середовища розповіла методист відділу освіти Кременецької міської ради Людмила Тимчук. Вона зазначила, що здоров’я дітей та підлітків як основи майбутньої нації є важливим елементом суспільства при різних соціально-економічних та політичних станах держави. Здорове молоде покоління забезпечує майбутнє держави, генофонд нації, є науковим та економічним потенціалом. У виступі було окреслено, що методологічною основою формування позитивної мотивації до здорового способу життя є гуманістична модель освіти, сутність якої полягає у створенні сприятливої соціокультурної ситуації, готовності до формування у них суспільно значущої ціннісної життєвої стратегії.

Методист донесла до присутніх можливості юних кременчан набувати корисних звичок під час здобування та участі у проєктах, у співпраці з природоохоронними та науковими установами міста, в екологічному таборі «Екоосвіторіум».

Кременецькі педагоги поділилися досвідом формування ключових компетентностей на бінарних уроках та поєднання уроків основ здоров’я з біологією, психологією, фізичною культурою, хімією, що значно підвищує інтерес та ефективність навчання, використання дидактичних ігор на уроках основ здоров’я.

Йшлося під час семінару про  актуальність впливу інформаційного простору на фізичний і психічний стан людини.

Підсумки семінару було підбито за круглим столом на тему: «Особистісне та професійне зростання учителя основ здоров’я. Перший конкурс «Учитель року» в номінації «Основи здоров’я».

http://ippo.edu.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер