images/stories/logosait.jpg

 

Сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу у гуртках автомоделювання


0

На базі спортивно-технічного відділу Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний семінар керівників гуртків з автомоделюванняна тему: "Сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу у гуртках автомоделювання та автотрасового моделювання у Тернопільській області".

У заході взяли участь 12 керівників гуртків із 7 районних закладів позашкільної освіти області, ТОКЦНТТШУМ та м. Тернополя.

У роботі семінару були обговорені нормативно-правових документів з позашкільної освіти; вимоги щодо написання та системи затвердження навчальних програм в закладах позашкільної освіти; інформаційно-методичні рекомендації щодо правил проведення обласних змагань з автомодельного спорту та питання практичної реалізації програми гуртка автомоделювання та автотрасового моделювання.

Учасники семінару опрацьовали багато нагальних питань. Обмін досвідом був конструктивним та дієвим, керівники гуртків презентували свої творчі винаходи з елементами новітніх технологій.

http://obltechnik.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер