images/stories/logosait.jpg

 

Згадували Майдан, АТО, роботу волонтерів


01

У  Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулося чергове засідання спікер-студії у рамках соціально-суспільного проєкту «Гарт духу» книгозбірні та громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини». У ньому взяли участь учасники АТО, очевидці подій на Майдані, волонтери, а також студенти юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

Спікером зустрічі був учасник АТО Володимир Свистун,  який розповів  присутнім про події на Євромайдані 2014 року і наголосив, що потрібно  пишатися тим, що ми українці.

Гість спікер- студії, волонтерка, засновниця Логістичного центру допомоги бійцям АТО з 2014 року,  Христина Феціца  подякувала всім тим, хто відстоює свободу на Сході України, і закликала мати правильну життєву позицію, не бути байдужими.

Учасниця АТО, офіцер-психолог Тернопільського відділу військової служби правопорядку Юлія Євстратова розповіла, як жінки справляються на Сході України з усім - від кухаря до розвідника.

Поділився спогадами «Сірий» – учасник АТО, відданість Україні якого розпочалася ще у 90- ті роки минулого століття. Він брав участь у Євромайдані, пішов добровольцем в АТО.

Оксана Бурега — керівник національно-патріотичного клубу «Тризубець» Струсівської санаторної загальноосвітньої школи–інтернату - розповіла про волонтерську роботу клубу, показала фото та коротке відео. Подарувала гостям від дітей паперові ялиночки як нагадування про «Йолку» 2014 року.

Також про волонтерів, АТО та «кіборгів» розповів учасник Майдану, АТО, «Кіборг» – Юрій Заблоцький.

Своїми враженнями від зустрічі поділилася Галина Польова, заступник директора з наукової роботи  та інформатизації Тернопільської ОУНБ.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер