images/stories/logosait.jpg

 

У Тернополі визначили ТОП-6 найпрозоріших комунальних підприємств міста

28 листопада в Тернополі презентували порівняльний аналіз діяльності комунальних підприємств міста на предмет прозорості та публічності.

Оцінювали прозорість міських КП представники ГО «Центр громадського моніторингу та аналітики» і проєкту «Центр громадського контролю “ДІЙ!» на основі розробленої «Методології дослідження прозорості та публічності комунальних підприємств».

Загалом дослідники проаналізували 24 комунальних підприємства Тернопільської міської ради за 25 індикаторами  у трьох групах: «Інформування», «Кадри та управління» і «Фінанси».

Відповідно до результатів аналізу, у ТОП-6 найпрозоріших та найпублічніших комунальних підприємств міста увійшли: КП «Тернопільводоканал», КП «Тернопільміськсвітло», КП «Міськшляхрембуд», КП «Тернопільелектротранс», КП «Тернопільський центр дозвілля і молодіжних ініціатив ім. О. Довженка» та КП «ТернопільІнтерАвіа», а значно покращили свої показники КП ТМР «Масив» та КП «Еней».

Як зазначили самі ініціатори дослідження, цього року спостерігаються позитивні зрушення у плані прозорості комунальних підприємств, і в порівнянні з 2018 роком, публічність роботи підприємств покращилась.

До слова, презентація аналізу діяльності комунальних підприємств міста відбулася в рамках проєкту “Центр громадського контролю “ДІЙ!” в Тернополі (проєкт чеської організації People in Need за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках програми «Transition Promotion Program») та проєкту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Норвегії.

Аналіз комунальних підприємств Тернополя

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер