images/stories/logosait.jpg

 

В універсальній науковій бібліотеці - «Українське дитяче кіно»


0

У рамках проекту «Літературні забавлянки з дітьми та дорослими» Тернопільська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує на кіноклубний фестиваль «Українське дитяче кіно». Проект втілено за підтримки Державного агентства України з питань кіно та фестивалю кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

1 грудня — анімаційний фільм «Микита Кожум’яка» розповідатиме про маленького Микиту  сина відомого богатиря Кожум’яки, який вирішив, що теж може перемогти дракона, як це колись зробив його батько. Попри його заборони, Микита знаходить спосіб вплутатися в пригоди і тепер тільки від його хоробрості залежить, здолає він величезного дракона і чи потрапить з чарівного світу назад додому…

8 грудня — фільм «Трубач» розповість про юного трубача дитячого естрадно-духового оркестру Миколу Шевченка. Він не лише талановито грає, але й пише власну музику, привертаючи увагу всесвітньо відомого музиканта Юджина Гайсина. У цій історії про суперництво двох дитячих оркестрів — все як у дорослих: любов, інтриги, заздрість, і, звичайно, добро, яке перемагає зло.

15 груднядобірка з 10 найкращих фільмів-фіналістів конкурсу дитячих фільмів від Чілдрен Кінофест (2017—2019).

На завершення фестивальних кінопоказів 22 грудня  добірка найкращих українських мультфільмів від студії «Укранімафільм». Колекція мульфільмів, які виростили не одне покоління дітей, і нові стрічки рідного кіно, зокрема: «Як козаки у футбол грали», «Капітошка», «Як Петрик П’яточкін слоників рахував», «Халабудка», «4 нерозлучні таргани та цвіркун», «Йшов трамвай дев’ятий номер».

http://library.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер