images/stories/logosait.jpg

 

Майстер-клас у музеї Юліуша Словацького

0

У музеї Юліуша Словацького відбувся майстер-клас "Золоті руки". Так як і понад 200 років тому, салон пані Саломеї обласного комунального літературно-меморіального музею  Юліуша Словацького в м. Кременці притягує до себе талановитих, творчих та обдарованих людей і у наші дні. Майстер-клас проводила Лілія Фурсик – майстер художнього моделювання, керівник гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» у Кременецькому районному центрі дитячої творчості. Майстриня передає свої вміння та знання усім охочим, тому вона радо підтримала ідею проведення майстер-класу у стінах музею.

Оскільки незабаром розпочнуться новорічні свята, то майстриня навчала, як створювати казкових гномиків. Зацікавленими відвідувачами даного заходу були учні Кременецького ліцею імені Уласа Самчука та студенти Кременецького медичного коледжу імені Арсена Річинського, які з захопленням робили сувеніри: зшивали деталі, додавали щось на свій смак. Цікаво, що навіть хлопці не були осторонь, здавалося, що вони з величезною зосередженістю створювали святкову іграшку, отримуючи від цього задоволення.

Майстер-клас тривав близько однієї години та викликав жваву дискусію серед студентів та чимало запитань, на які відповідала пані Лілія.

http://mjsk.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер