images/stories/logosait.jpg

 

Кажуть, що Єлизавета II може зректися престолу на користь принца Чарльза, але щось тут не сходиться

Єлизавета II

Єлизавета II © getty images

Днями британське видання The Sun наробило галасу своєю публікацією, присвяченою королеві Великобританії Єлизаветі II. Журналісти повідомили, що вже через півтора року королева зречеться престолу на користь свого сина - принца Чарльза.

Як докази наводять такі факти:

  • Єлизавета II нібито хоче відректися від престолу в 95 років;
  • принц Чарльз почав частіше з'являтися на офіційних заходах, а його мати - рідше.

У нас же є деякі сумніви з цього приводу, так як дещо в цій новині не сходиться.

По-перше, про те, що Єлизавета II зречеться престолу говорять вже багато років, але це не відбувається. Ми, наприклад, свято впевнені, що вона не покине трон до кінця своїх днів :)


По-друге, королівський експерт Тіна Браун стверджує, що Єлизавета II не зречеться престолу заради принца Чарльза, так як для неї королівський статус - щось більше, ніж чим поняття ієрархії.

 

Вона не стане відмовлятися від престолу, адже для неї це не просто посада. Вона думає про це як про втілення. Вона не балотувалася на пост Її Величності. Королева помре в своєму ліжку як Королева. Вона принесла клятву у Вестмінстерському абатстві правити "в усі дні мого життя", і вона буде правити
стверждує експерт.

 

По-третє, раніше джерела в Букінгемському палаці повідомляли, що Єлизавета II вирішила обійти протокол і віддати трон не принцу Чарльзу - першому в черзі на британський престол, а його старшому синові - принцу Вільяму. Мовляв, він краще впорається з цими обов'язками і у нього бездоганна репутація на відміну від його батька.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер