images/stories/logosait.jpg

 

На базі ТНМУ відкрився пункт екстренної медичної допомоги

Тернопільський національний медичний університет імені І.Горбачевського продовжує впроваджувати в навчальний процес передові світові технології з метою здобуття студентами практичного досвіду у лікарській діяльності. Від тепер оволодіти практичними навичками надання екстренної медичної допомоги студенти матимуть змогу у новозбудованому навчальному корпусі: з боксом із каретою ЕМД, кімнатою екстреної медичної допомоги (EmergencyRoom), кімнатою дебрифінгу, внутрішнім двором із літньою навчальною кімнатою – іншими словами у навчальному пункті екстреної допомоги із усім необхідним сучасним обладнанням. За допомогою камер та спеціальних вікон в операційній за роботою студентів дистанційно та непомітно спостерігатимуть викладачі.

Сьогодні, 29 листопада, ректор університету Михайло Корда презентував відділення своїм колегам. Спостерігати за роботою студентів у новоствореному центрі мав змогу голова обласної ради Віктор Овчарук.

"Нинішня подія ще раз ілюструє те, що наш рідний медичний виш постійно розвивається, удосконалюється, не стоїть на місці. І це не може не тішити. Адже якість підготовки фахівця з вищою медичною освітою має важливе значення для збереження здоров’я нації. Компетентна професійна медична допомога покращує якість життя і самопочуття населення, відтак є справою державної ваги. Особливо зросли вимоги та відповідальність щодо якісної медичної освіти сьогодні, коли реалізується медична реформи, саме завданням якої є надання якісної медичної послуги населенню", - прокоментував подію очільник області.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер