Вихованці Збаразької школи-інтернату показали високі результати у гирьовому спорті

0

У Тернополі відбулися змагання відкритого чемпіонату Тернопільської області з гирьового спорту серед дорослих, юніорів, юнаків і дівчат та відкрита першість КУТОР «ТОДЮСШ з літніх видів спорту». Участь у змаганнях брали спортсмени з 5-ти районів Тернопільської області, Тернополя та Львова.
У складі збірної команди Збаразького району виступали 15 вихованців Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради.

Показавши високі спортивні результати, хорошу фізичну підготовку та волю до перемоги, учні школи допомогли збірній Збаразького району зайняти перше місце у командному заліку чемпіонату області.

До слова, призерами у змаганнях серед дівчат стали і дві випускниці школи-інтернату.