images/stories/logosait.jpg

 

Через продаж алкоголю і цигарок неповнолітнім підприємців позбавили ліцензій

Упродовж десяти місяців цього року працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Тернопільській області провели 215 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. До порушників застосували фінансові санкції на суму 3,1 млн гривень.

Відтак встановили 218 порушень норм законодавства, що регулює виробництва й обіг спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Зокрема, виявлено 111 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних  цін. Крім того, зафіксовано 36 фактів роздрібної торгівлі тютюновими виробами поштучно. Мали місце 25 випадків, коли реалізовували алкоголь на розлив для споживання на місці тощо.

Упродовж січня-жовтня цього року анулювали 270 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Ще 232 ліцензії скасували на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами. З них 13 ліцензій позбавили через продаж тютюнових виробів та алкоголю неповнолітнім.

Загалом на даний час підприємці області використовують 4522 ліцензії на реалізацію алкоголю та тютюну.

 

Тернопільське управління

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер