images/stories/logosait.jpg

 

Поліцейські та соціальні служби навчалися спільно взаємодіяти аби попередити дитяче насильство .

Семінар-тренінг на тему «Взаємодія служб у справах дітей та відповідних пірозділів органів внутрішніх справ з питань здійснення заходів  попередження насильства в сім’ї» відбувся в управлінні Нацполіції краю. Поліцейські та службовці навчалися нових методів у протидії булінгу та насильства над дітьми.
У навчаннях взяли участь співробітники підрозділів ювенальної превенції та представники центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та служб у справах дітей.
Мета заходу – навчити представників різних підрозділів, що безпосередньо працюють з неповнолітніми, ідентифікувати дітей, які постраждали від насилля, або опинилися в зоні ризику, а також своєчасно та правильно надати їм практичну допомогу.
Представники соцслужб та поліцейські обмінювалися досвідом, ділилися практичними навичками, аналізували реальні ситуації, а також напрацьовували механізм спільних дій для запобігання таким злочинам.
Обговорили присутні й важливість надання психологічної підтримки неповнолітнім особам, які опинилися у складній ситуації.
Учасники тренінгу отримали багато корисної інформації, яку в подальшому зможуть використовувати у своїй діяльності.
Відділ комунікації
поліції Тернопільської област

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/yuvenalna-prevencziya/policzejski-ta-soczialni-sluzhbi-navchalisya-spilno-vzajemodiyati-abi-poperediti-dityache-nasilstvo/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер