images/stories/logosait.jpg

 

"Львівський бронетанковий завод" достроково виконав держоборонзамовлення з ремонту партії танків Т-72, ​​- "Укроборонпром"

Державне підприємство "Львівський бронетанковий завод", що входить до складу ДК "Укроборонпром", достроково виконало умови контракту з ремонту партії танків Т-72 і впоралося з додатковим державним оборонним замовленням.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу "Укроборонпрому", про це повідомив заступник генерального директора з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальної техніки концерну Ігор Фоменко.

"Львівський бронетанковий завод завчасно впорався із ремонтом партії танків Т-72 і в терміни, передбачені початковим контрактом, здійснив ремонт ще 3 одиниць такої бронетехніки. Цьогорічне державне оборонне замовлення підприємством виконано", – зазначив Ігор Фоменко.

Львівський бронетанковий завод може здійснювати поточний ремонт і відновлення танків Т-72, броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРМ-1, інженерних машин розгородження ІМР-2 та броньованих машин розмінування БМР-1. Фахівці заводу також здійснюють ремонт танкових двигунів, прицілів 1А-40 та комплектуючих до танків Т-72.Джерело: https://censor.net.ua/ua/n3164148

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер