images/stories/logosait.jpg

 

Педагогічний міст між Тернопільським та Волинським відділеннями Малої академії наук України

0

З метою обміну досвідом роботи з питань модернізації змісту, форм і методів здійснення освітньої діяльності дослідницько-експерементального спрямування та залучення до науково-дослідницької і пошукової роботи творчих й обдарованих учнів відбулася робоча зустріч представників Волинського відділення МАН України та Тернопільського обласного відділення МАН України у формі педагогічного моста.

Директор Тернопільського обласного відділення МАН України Леся Мигайчукознайомила гостей із роботою позашкільного закладу, розповіла про співпрацю з навчальними закладами вищої і загальної середньої освіти м. Тернопіль та області.

Предметом обговорення за «круглим» столом стали питання про роль і місце творчих масових заходів обласного державного і міжнародного рівнів у розвитку творчого потенціалу учнів-членів Малої академії наук; адміністративну-територіальну реформу і її вплив на охоплення шкільної молоді науково-дослідницькою діяльністю в системі позашкільної освіти Малої академії наук України.

Методисти та керівники гуртків Волинського відділення Малої академії наук України розповіли про роботу власного позашкільного закладу, про організацію творчих заходів та кадрове забезпечення закладу.

http://xn--80axe.xn--j1amh/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер