images/stories/logosait.jpg

 

До дня народження Тернопільської області

0

Польща, Литва, Австрія, Росія, Радянський союз – ось він «шлях додому» нашої Тернопільської області, яка відзначила вісімдесятиліття з часу створення,  повернувшись  у 1991 році  в лоно рідної держави – України. До цієї пам’ятної дати в обласній бібліотеці для дітей відбувся день краєзнавства «Квітуй, мій краю, у вінку барвистім України».

Під час заходу працівники інформаційно-бібліографічного відділу презентували набір пам’яток «Нові імена в дитячій літературі краю», а юні читачі мали нагоду поспілкуватись з журналісткою тернопільської газети «Вільне життя плюс», авторкою п’єси «Пастка для орла»  Лілією Костишин.

Школярі також переглянули відеозапис п’єси за участі юних тернопільських акторів і зрозуміли її схожість з  реальними трагічними подіями, що відбуваються на сході України. Під час написання твору автори Лілія Костишин та Богдан Мельничук ставили перед собою мету – допомогти дітям зрозуміти непросту ситуацію, в якій опинилась Батьківщина і водночас вселити у їхні серця надію на щасливе майбутнє.

http://odb.te.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер