images/stories/logosait.jpg

 

На честь 39-річчя Алана Бадоєва виходить книга про режисера

Автором багатосторінкового інтерв'ю став музичний журналіст Ігор Панасов

Алан Бадоєв

Алан Бадоєв © прес-служба

10 січня в видавництві ІРІО виходить книга, присвячена відомому українському режисерові музичного відео в Східній Європі і Азії Алану Бадоєву. Багатосторінкове інтерв'ю музичного журналіста Ігоря Панасова з іменинником і його найближчим оточенням приурочено до 39-річчя Алана.

Видання складається з семи розділів, кожен з яких висвітлює ключові етапи з життя Бадоєва і його близьких людей. У розділах "Кінорежисер", "Кліпмейкер", "Продюсер", "Телеведучий", "Телережисер" розкривається кожне з творчих амплуа, заявлених у назві. Завершує книгу розділ про масштабний проект, який зараз реалізує Алан Бадоєв - про зйомки 25 відеокліпів для артистів з Китаю. У книзі використані унікальні фото з особистого архіву режисера.

Основою книги "БАДОЄВ. Світ, який створив Алан" стали інтерв'ю з її головним героєм, які провів у 2018-2019 рр. Автор Ігор Панасов - музичний журналіст, який працював у різні роки в журналах Esquire Україна і Viva!, головний редактор онлайн проектів Cultprostir і Karabas LIVE.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Видання виходить за підтримки Secret Service Entertainment Agency - компанії, яка вже більше 10-ти років представляє інтереси Бадоєва і його продюсерських проектів. "Шоу-бізнес, яким ми його знаємо на сьогодні, багато в чому створив Алан", - говорить у своєму інтерв'ю для книги генеральний продюсер Secret Service EA Михайло Ясинський.


"БАДОЄВ. Світ, який створив Алан" - історія про українського режисера, який зняв понад 500 кліпів, кілька фільмів і телепроектів. Про продюсера двох артистів - Макса Барських та TAYANNA. Про хлопчика з донбаської Горлівки, який з дитячих років вражав своєю фантазією і активністю. Про професіонала, який вміє навколо себе збирати ідеальну команду. Про майстра, чий талант кардинально вплинув на розвиток індустрії розваг в Україні та за її межами. Про людину, яка вміє дружити, цінувати кожну хвилину життя і заражати своєю радістю оточуючих. Його звуть Алан Бадоєв, і він творить історію шоу-бізнесу.


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер