images/stories/logosait.jpg

 

Громада розширює міжнародну співпрацю

0

Ковари – невелике польське місто, розташоване в гірській місцевості (у Нижньосілезькому воєводстві). Місто, яке активно розвивається завдяки цікавому історичному надбанню та ініціативним людям, що вміють організовувати спільну працю та дозвілля. У Коварах туристичними цікавинками стали колишні уранові копальні – тепер тут функціонують цілі підземні туристичні траси, а також добре налагоджена робота із літнім поколінням – багато заходів проводиться за участю “сеньйорів”, є хороший центр для роботи з людьми з особливими потребами, відбувається багато спортивних подій, тощо.

У 2019 році у Теребовлянської ОТГ з цим містом назріли плани щодо співпраці, які вилилися наприкінці року у підписання відповідної угоди. Попередні зустрічі дали зрозуміти: керівництво Ковар, так само як і Теребовлянської громади, налаштоване на різносторонній розвиток своїх громад: в туризмі та рекреації, культурних та молодіжних обмінах, через співпрацю навчальних закладів, установ і організацій, надання додаткових можливостей для місцевих суб’єктів господарювання. Спільно планується шукати та реалізовувати проекти, що фінансуються зовнішніми донорами тощо.

Наступним кроком після підписання угоди має стати офіційний візит делегації з Ковар весною 2020 року та планування першочергових кроків у налагодженні співпраці.

https://terebotg.in.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер