images/stories/logosait.jpg

 

Силовики - динамівці Тернопілля отримали почесні відзнаки.

В Нацполіції Тернопільщини відзначили кращих спортсменів фізкультурно-спортивного товариства "Динамо". Нагороди динамівці отримали з нагоди 95-річчя ФСТ «Динамо» України. Їх привіз зі столиці заступник голови Тернопільської облорганізації «Динамо» Володимир Небесний та вручив номінантам.
Зокрема, знаком ФСТ «Динамо» України «За заслуги» нагороджений голова Тернопільської облорганізації «Динамо» Олександр Богомол, а відзнаку «Почесний динамівець» вручили секретарю колективу фізичної культури ГУНП в Тернопільській області Олексію Криворучку.
За особисті заслуги у розвитку фізичної культури і спорту, та з нагоди 95-річчя утворення Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України почесні грамоти отримали начальник УДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей, заступник начальника Тернопільської митниці ДФС Андрій Саварин та заслужений майстер спорту з кікбоксингу ВТКА Андрій Голуб.
Володимир Небесний подякував правоохоронцям за популяризацію динамівського руху серед силовиків області та побажав їм подальших спортивних досягнень та звершень.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області

© Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/sport/siloviki-dinamivczi-ternopillya-otrimali-pochesni-vidznaki/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер