images/stories/logosait.jpg

 

Основна зброя поліції діалогу – слово.

Тренінг для поліцейських груп превентивної комунікації поліції відбувся 11 лютого в Тернопільському відділі поліції. Мета навчань - належне забезпечення публічного порядку, налагодження взаємодії та підтримання комунікації з організаторами та учасниками масових заходів.
«Поліція діалогу», «комунікативна група», «превентивна комунікація» — саме так називають спеціально створений підрозділ Нацполіції, працівники якого навчалися особливостям комунікації. Основна їх зброя – слово.
На тренінгу працівники поліції вчилися, як зуміти попередити чи припинити без застосування спецзасобів будь-які конфліктні ситуації та зупинити агресивних громадян не силовими методами, а саме силою слова.
Учасники зустрічі відпрацювали ситуаційні задачі на основі «скандинавської» моделі забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення акцій протестів, футбольних матчів, маршів, релігійних заходів й іншого.
Найбільшу увагу під час тренувань присутні приділили чотирьом принципам: сприяння проведенню масових заходів, володіння інформацією, комунікування та застосовування диференційованого підходу. Основне завдання групи превентивної комунікації — постійно моніторити оперативну обстановку на території області, оцінювати ступінь ризику у місцях скупчення людей. Аби сприяти результативності, поліцейським нагадали про необхідність попереднього збирання інформації про захід.
Викладачі наголосили правоохоронцям і про роз’яснювальну роботу: звертати увагу учасникам масових заходів на чинне законодавство України, що можна робити, а що є протиправним, й загалом про права та обов’язки громадян.
Відділ комунікації поліції
Тернопільської області


Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер