images/stories/logosait.jpg

 

На Тернопільщині бізнесмени віддали державі заборгованих 3,5 млн гривень

Є традиція розпочинати новий рік без боргів, проте бізнес – справа ризикова. Так склалося, що 171 юрособа все ж допустила заборгованість із податкових платежів. Та у січні цього року такі боржники виплатили 3,5 млн грн податкового боргу. При цьому 117 із них повністю звільнилися від заборгованості, сплативши у бюджети 1,7 млн гривень.

Відтак до зведеного бюджету мобілізовано 1,7 млн гривень. До державного бюджету залучено 1,1 млн гривень.

Упродовж січня фахівці управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Тернопільській області підготували матеріали по 8 юридичних особах для подання заяв до суду, щоби отримати дозвіл для погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів. Адже сума податкового боргу тих суб’єктів господарювання склала 12,9 млн гривень. Крім цього, підготували матеріали щодо стягнення на активи фізичних осіб через органи державної виконавчої служби стосовно 13 платників податків – фізичних осіб на суму податкового боргу 1,7 млн гривень.

З початку цього року за рахунок реалізації безхазяйного майна до зведеного бюджету надійшло 26,6 тис. гривень. Зокрема до державного бюджету спрямовано 11,4 тис. грн, а до місцевих бюджетів – 15,2 тис. гривень.

 

Сектор комунікацій

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер