images/stories/logosait.jpg

 

Вітання міського голови Тернополя Сергія Надала з Всесвітнім днем радіо

Всесвітній день радіоЩиро вітаю всіх тернопільських радійників: журналістів, редакторів, режисерів, операторів, зв'язківців зі святом. Пишаюся тим, що у нашому місті працюють такі професіонали.

Ваша благородна праця забезпечує основні права громадян - право свободи слова та широкого доступу до інформації.

Навіть у цифрову еру радіо залишається найнадійнішим засобом масової інформації, спроможним охопити найбільш широку аудиторію. За даними Міжнародного союзу електрозв’язку, сьогодні близько 80% домівок у світі мають хоча б один радіоприймач.

Шановні радійники, я щиро дякую Вам за відповідальне та творче ставлення до справи, зваженість і об'єктивність у висвітленні подій.

У день вашого професійного свята бажаю усім міцного здоров’я, добра й злагоди у ваших сім’ях, здійснення задумів та мрій, успіхів та благополуччя.

Втішайте нас своїми передачами, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

Зі святом, друзі!

Довідка:

Всесвітній День радіо відзначається щорічно 13 лютого. Його було проголошено на 36-й Генеральній конференції Міжнародної організації ЮНЕСКО від 3 листопада 2011 року.

Дату святкування – 13 лютого – вибрали тому, що саме в цей день у 1946 році вперше вийшло в ефір "Радіо ООН", яке мовило зі штаб-квартири ООН.

 

Міський голова Тернополя                                                                      Сергій Надал

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер