images/stories/logosait.jpg

 

У Тернополі відкрили оновлений фізкультурно-оздоровчий комплекс


У суботу, 8 лютого, у Тернополі відбулося відкриття після капітального ремонту фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) за адресою вул. Братів Бойчуків, 4а. Роботи над оновленням об’єкту тривали більше шести місяців. За словами міського голови Тернополя Сергія Надала, загальна вартість ремонту становила майже 11 мільйонів гривень, з них 5 млн. грн. були надані з державного бюджету та ще 6 млн.грн. – з міського бюджету, - повідомляє прес-служба міської ради.

«По суті, це був не ремонт, а будівництво нового комплексу, - зазначає Сергій Надал. – Тепер тут встановлено нові сучасні енергозберігаючі стіни на сандвіч-панелях, трибуни розраховані на 500 місць. Є додаткові приміщення: роздягальні, душові, також встановлено табло, нову систему звуку та пожежну сигналізацію. Спортивний комплекс відповідає державним будівельним нормам, зокрема, в частині доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп. Тож відтепер тут можна проводити змагання загальноукраїнського чи міжнародного рівнів».

В рамках відкриття оновленої Спортивної арени відбувся баскетбольний матч між командами БК «Тернопіль-ТНЕУ» та БК «Житомир», в якому, до речі, тернополяни здобули перемогу.

До слова, спортивний комплекс є об’єктом комунальної власності та перебуває на балансі КЗ «КДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту». Як повідомив директор школи Роман Коверко, в залі безкоштовно займатимуться вихованці ДЮСШ. Це будуть такі види спорту: баскетбол, гандбол, волейбол і футзал.

Також в оновленому фізкультурно-оздоровчому комплексі тренуватиметься і баскетбольний клуб «Тернопіль». Раніше вони тренування проводились на базі ТНЕУ. Директор баскетбольного клубу «Тернопіль» Ігор Білоус каже, що оновлене приміщення відповідає вимогам Вищої ліги з баскетболу: «Думаю, що тут можна навіть грати чемпіонат Суперліги, але тоді бажано більший зал, тому що Суперліга з кожним роком прогресує, вимоги стають жорсткіші. Для Вищої ліги зал повністю підходить за всіма стандартами».

За словами директора ДЮСШ з футболу та інших видів спорту Романа Коверка, фізкультурно-оздоровчий комплекс функціонує близько 30-ти років. Його створили у 1989 році. В ньому проводились тренування та ігри з футзалу, гандболу, баскетболу і волейболу.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер