images/stories/logosait.jpg

 

Бізнесменам Тернопілля віддали 99,2 млн грн податку на додану вартість

Бізнесменам Тернопілля віддали 99,2 млн грн податку на додану вартість

Упродовж січня-лютого 2020 року 121 суб’єкт підприємництва Тернопільщини повідомив про відшкодування податку на додану вартість. Заявлена сума повернення на розрахунковий рахунок склала 98,8 млн гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року вона зросла на 4,5 млн гривень. Про це розповів в. о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Валерій Лісницький. «Зокрема 28 приватних підприємців повідомили про відшкодування 8,8 млн грн податку на додану вартість, а 93 юрособи – 90 млн гривень», – деталізував посадовець.

До речі, станом на початок березня цього року платникам податків нашого краю повернули з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 99,2 млн грн податку на додану вартість, із врахуванням попередніх періодів.

З початку цього року за результатами проведених перевірок фахівці податкової служби області упередили 10 тис. грн неправомірно заявленого до бюджетного відшкодування ПДВ.

На початок березня 2020 року загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок ПДВ становить 90,6 млн грн, з яких 74,6 млн грн перебувають на стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування, 16 млн грн – у судовому та адміністративному розгляді.

Очільник ГУ ДПС в області нагадав, що з січня цього року запроваджено Систему моніторингу податкових ризиків при реєстрації податкової накладної та розрахунку коригування. «Це ще один спосіб автоматизованого аналізу податкових накладних за результатами задекларованих звітних показників платника податку на додану вартість із наявною в податкових органах інформацією, яка відображає специфіку господарської діяльності такого платника», – роз’яснив Валерій Лісницький. На думку податкової служби, застосування системи моніторингу сприятиме підтримці легального бізнесу та протидіятиме незаконному відшкодуванню податку на додану вартість.

Сектор комунікацій

Головного управління ДПС у Тернопільській області

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер