images/stories/logosait.jpg

 

Папа Римський закликав усіх християн світу одночасно прочитати «Отче наш» 25 березня опівдні (13.00 за Києвом)

Папа Римський закликав усіх християн світу одночасно прочитати «Отче наш» 25 березня опівдні  (13.00 за  Києвом)

Папа Римський Франциск закликав усіх християн світу спільно помолитися за закінчення пандемії коронавіруса.
З такою ініціативою глава Римсько-католицької церкви виступив у традиційному недільному зверненні до віруючих "Ангел господній", яке в третій раз поспіль через карантин транслювалося онлайн і в телеефірі, пише "Уніан" з посиланням на "TUT.by".
"У ці дні випробування, коли все людство зіткнулося із загрозою пандемії, хочу запропонувати всім християнам возз'єднатися у зверненні до небес. Запрошую всіх глав церков, всіх християнських громад, християн усіх конфесій звернутися до Всевишнього, помолившись одночасно. Запрошую вимовити "Отче наш" 25 березня опівдні", — сказав Франциск.
Він також оголосив, що в п'ятницю, 27 березня, особисто здійснить молитву з балкона собору Святого Петра.
"На пандемію вірусу ми хочемо відповісти пандемією молитви і співчуття", — додав понтифік.

Нагадаємо:
25 березня Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій оголосила днем молитви і посту за Україну. Сьогодні всі Церкви і релігійні організації України будуть об'єднані в пості й молитві.
«Прошу всіх у духовній єдності пережити цей день. Крім того, 25 березня — це день Благовіщення за григоріанським календарем. Тому цього дня весь християнський світ, на заклик Папи Франциска, молитиметься за припинення пандемії коронавірусу. Про всіх у цей час вселенської молитви, перебуваючи у своїх домівках, єднатися із Святішим Отцем і з нами, які зберуться в Патріаршому соборі у спільній молитві», — зазначив глава УГКЦ Блаженніший Святослав.
У Патріаршому соборі молитва розпочнеться о 13:00 за київським часом. Прямий ефір можна буде переглянути на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.
Також повідомляється, що у п'ятницю, 27 березня, Святіший Отець оголосив надзвичайну молитву «Urbi et Orbi» (Місту і світу). Зазвичай така молитва відбувається лише під час свят Великодня і Різдва.
«Для того щоб широко відчинити двері Божого милосердя і вилити Божу благодать на весь світ, Святіший Отець закликає взяти в ній участь. На завершення молитви Папа Франциск уділить повний відпуст усім тим, хто з ним єднатиметься у молитві», — додав Блаженніший Святослав.
Молитва розпочнеться о 19.00 за київським часом. Спільне моління транслюватимуть засоби масової інформації, зокрема «Живе ТБ».

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер