images/stories/logosait.jpg

 

Профорієнтаційні послуги тепер надаються онлайн

Умови карантину вимагають нових підходів до роботи служби зайнятості. Оскільки, всі профорієнтаційні послуги для безробітних та шукачів роботи переведенні у онлайн- режим, впроваджуються нові форми дистанційної роботи.

24 квітня 2020 року Анатолій Чорній, фахівець з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості, провів пілотний онлайн-вебінар для безробітних на тему: «Підготовка до співбесіди з роботодавцем (в т.ч. у режимі Skype)». Сучасні цифрові технології та Інтернет дозволили поспілкуватися з клієнтами служби зайнятості, надати їм корисні поради щодо оволодіння навичками підготовки до співбесіди та прийомами самопрезентації.

Планується і надалі проведення таких онлайн-вебінарів: «Сучасні джерела пошуку роботи», «Підготовка резюме»,  «Використання вебресурсів ДСЗ для отримання додаткових знань та компетенцій», «Планування власної справи та підготовка до відкриття власного бізнесу».

Щоб взяти в них участь, потрібно зателефонувати Вашому кар’єрному раднику або звернутися до фахівця з профорієнтації для узгодження дати та часу.

Слідкуйте за нашими анонсами  J

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер