images/stories/logosait.jpg

 

14 медичних закладів Тернопільщини отримали благодійну допомогу від великого бізнесу

Тернопільщина продовжує отримувати благодійну допомогу від великого бізнесу. 14 травня представники акціонерного товариства «Укргазвидобування» передали для нашої області УЗД-апарати, монітори пацієнта, рентген-апарат та захисні костюми.

Благодійну допомогу розподілили між 14 лікувальними закладами області, які приймали першу хвилю надання допомоги хворим на COVID-19.

«Компанія разом з Міністерством охорони здоров’я України, обласними державними адміністраціями сформували список того, що є найнеобхіднішим. Обладнання дуже дороге і високоякісне, тому ми щиро вдячні за підтримку», - наголосив начальник управління охорони здоров`я Тернопільської ОДА Володимир Богайчук.

Зокрема, Почаївська районна комунальна лікарня отримала сучасний рентген-апарат, УЗД-апарат, монітори пацієнта.

«Зараз у нашому медичному закладі перебувають 32 пацієнти, які щоденно потребують кваліфікованої медичної допомоги. Від благодійників ми отримали сучасний  цифровий рентген-апарат, який допоможе виявляти різні важкі патології у пацієнтів. Він повністю відповідає поточним потребам госпіталю та, коли ми переможемо недугу, він буде так само необхідним для роботи лікарів.  До цього ми використовували прилад, придбаний ще у 70-тих роках минулого століття», - зазначив головний лікар Почаївської районної лікарні Богдан Кучер.

Нагадаємо, закупівлю обладнання та засобів захисту здійснила група «Нафтогаз України» за підтримки Офісу Президента та Міністерства охорони здоров'я.

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер