images/stories/logosait.jpg

 

Актуальні питання організованого завершення навчального року

Актуальні питання організованого завершення навчального року

0

У Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти  на платформі сервісу відеоконференцій Google Meet відбулася онлайн-нарада з актуальних питань організованого завершення 2019/2020 навчального року та підсумкового оцінювання навчальних досягнень учнів з іноземних мов. Учасниками наради були 47 працівників методичних установ області, які відповідають за навчання іноземних мов.

Під час зустрічі обговорювалося питання нормативного забезпечення закінчення навчального року в умовах дистанційного навчання, академічної автономії закладів загальної середньої освіти в прийнятті рішень, зважаючи на різні варіанти організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання, а також специфіку підсумкового оцінювання з іноземних мов.

Мова, зокрема, йшла про особливості формувального та підсумкового оцінювання для учнів 1-х, 2-х та 3-х пілотних класів Нової української школи, способи взаємодії педагогів з учнями та їх батьками через різноманітні месенджери та платформи дистанційного навчання, а також можливість залучення батьків до надання інформації для заповнення свідоцтв досягнень учнів.

У ході наради обговорювалися та роз’яснювалися актуальні питання організації підсумкового контролю з іноземних мов та специфіки контролю чотирьох видів мовленнєвої діяльності у 3-11 класах. Були запропоновані типи та форми завдань, які можна дати учням до виконання у синхронному чи асинхронному режимах.

Працівники методичних установ області взяли активну участь в обговоренні, поставили низку запитань про особливості оформлення шкільної документації, записів в журналах та вирішення проблем, які виникають в умовах дистанційного навчання іноземних мов.

http://ippo.edu.te.ua/

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер