images/stories/logosait.jpg

 

ЗІБРАТИ 33 ТИСЯЧІ ДО 33-ЛІТТЯ: ІМЕНИННИЦЯ DJ NASTIA ЗІГРАЄ БЛАГОДІЙНИЙ СЕТ ЗАРАДИ ДІТЕЙ

20-го травня діджейка Анастасія Топольська святкує 33-річчя. І з цієї нагоди вона гратиме сет, щоби зібрати 33 тисячі гривень на допомогу онкохворим дітям.

Про свою благодійну ініціативу dj Nastia повідомила у соцмережах.

"Ну ось і готова наша платформа на сайті Таблеточки❤. Тепер кожен з вас може привітати мене з днем ​​народження 20-го травня, поділившись будь-якою сумою на благо", - повідомила дружина ексдепутата Сергія Лещенка.

 
Іменинниця Настя сьогодні гратиме благодійний сет
ФОТО ГАННИ ГРАБАРСЬКОЇ

"Нагадую, що в середу я і величезна команда людей з BlckBox, BETV, Banda Agency, ProDJ і спонсора нашого технічного сетапа Ballantine's з 5-ї вечора будемо працювати на користь фонду - стрімити мій сет, який складатиметься з трьох різножанрових частин з гарнезної тераси офісу Banda", - анонсувала діджейка.

"Я поставила символічну суму досягнення мети - 33 тисячі гривень, адже мені виповнюється 33 і ці трійки переслідують мене все моє життя. Якщо ви вважатимете себе корисними в цій справі - будьте так ласкаві - перерахуйте нам скільки-небудь! Я розумію, що у всіх зараз біда з роботою, і ні на що не розраховую, але зобов'язана використовувати своє свято на користь можливого свята для інших", - підсумувала Настя.


Фото з Instagram

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер