images/stories/logosait.jpg

 

Студенти медичного коледжу навчаються дистанційно

Студенти медичного коледжу навчаються дистанційно

0

Пандемія коронавірусу спричинила вимушений період карантину. Та це аж ніяк не вплинуло на освітній процес у Чортківському державному медичному коледжі. Нові умови праці, звісно ж, спонукають до пошуків альтернативних методів. Колектив коледжу гідно прийняв виклики дистанційного навчання, оскільки тут вже давно функціонує система Moodle, де розміщено матеріали навчальноконтролюючого характеру. Для студентів тут справжня скарбниця тематичних лекцій, відеопрезентацій, різноманітних тестових завдань. Викладачі мають доступ до всіх статистичних даних, що допомагає здійснювати контроль і оцінювання.

В організації зворотнього зв’язку допомагають сервіси Zoom, Viber. Це дає можливість онлайн аудіо та відеозв’язку. Кожне таке заняття – це своєрідний тандем студента й викладача. Тісна співпраця стимулює обидві сторони: одну – до бажання опановувати знання, іншу – якомога ефективніше допомогти, підтримати, іноді зняти напругу, вселити надію.

До слова, відеоконференції  Zoom є доброю платформою для проведення адмін та  методрад, педрад, а також надійним способом ідентифікації студентів для проведення заліково-екзаменаційної сесії, захисту практик.

Дистанційне навчання в умовах карантину – це досвід для усіх, хто так чи інакше пов’язаний з навчальним процесом. Щоразу з’являється щось нове, безперечно, спрямоване на підвищення ефективності та якості знань.

https://chdmc.org.ua/

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер