images/stories/logosait.jpg

 

Міська лікарня швидкої допомоги отримала медичне обладнання від Благодійного фонду «Допомагати просто»

Медичне обладнання в рамках програми «Дихай! Разом проти коронавірусу» Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто» вчергове отримала Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги», яка визначена як базова для надання медичної допомоги хворим на COVID-19 в Тернопільській області.

Сьогодні, зокрема, благодійники передали сучасний апарат штучної вентиляції легень HAMILTON-C3 вартістю понад 1 млн грн, який є універсальним для пацієнтів усіх вікових категорій

«Я щиро дякую всім медикам за їхню невтомну роботу. Також вдячний усім, хто долучається до підтримки наших лікарень та закупівлі необхідного обладнання, – відзначив міський голова Сергій Надал. - Сьогодні «ПриватБанк» та Благодійний фонд «Допомагати просто!» передав лікарні швидкої допомоги апарат ШВЛ експертного класу з більш розширеними функціями у роботі. Хочу наголосити, що загалом у лікувальних закладах міста Тернополя є 36 апаратів штучної вентиляції легень».

Переданий апарат має додаткову функцію інтелектуального режиму вентиляції INTELLiVENT-ASV, що дозволяє автоматично налаштовувати її в залежності від потреб пацієнта, а компактні розміри обладнання і незалежність від джерел стисненого повітря дозволяють легко переміщувати апарат в межах лікарні.

До слова, цьогоріч в рамках акції «Дихай! Разом проти коронавірусу» фонд «Допомагати просто» передав міській комунальній лікарні швидкої допомоги також дефібрилятор, два електрокардіографа та 10 пульсоксиметрів.

апарат УЗД

 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер

вугілля і дрова

Банер